Z cyklu lubimy zmiany: aranżacje.

Z cyklu lubimy zmiany: aranżacje.

Okres wakacyjny okazał się być obfitym w nowości. Fakt, że zbliża się on ku końcowi nie jest dla nas powodem to przystopowania. Ciekawi co nowego dla Was przygotowaliśmy?

Pewien czas temu nasza kolekcja tkanin została urozmaicona. Nowe rodzaje staraliśmy się zrównoważyć z potrzebami klientów, jak również, próbowaliśmy wpasować się w obowiązujące trendy w wnętrzarstwie. Po, nazwijmy to "tkaninową rewolucją", kolekcja wzorów znacząco się zwiększyła, ale co ważniejsze, pojawiło się więcej żywych barw, które dla części z nas mogą być zbawienne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Kwintesencją całego szeregu zmian są nowe aranżacje, które na bieżąco odświeżamy, w dużej mierze dopasowując do obowiązującej w danym okresie kolekcji tkanin. Tak oto, w niedługim czasie, nową odsłonę będą mieć nasze dwa modele: narożnik Benano oraz kanapa Asgard. Liczymy także, że ułatwi to klientom podjęcie decyzji zakupowych, bo z doświadczenia wiemy, że dokonanie wyboru to nie lada wyzwanie. 

Kochamy klasyki takie jak połączenie różu i szarości. Nowa odsłona narożnika Benano skradła nasze serca. To jak znakomicie wkomponowuje się w najbardziej wyrafinowane wnętrza przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. 

Lada dzień pożegnamy lato, a przywitamy jesień. Kanapa Asgard w nowej kolorystyce na długo pozostawi w naszych wnętrzach wspomnienie słonecznych dni wakacji, a przy okazji odpędzi jesienną chandrę. 

   • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych