Gdzie kupić

Dbamy o utrzymanie jak najlepszych relacji, tak aby nasz współpraca przynosiła jezcze lepsze efekty. Zasięg i skala naszych działań czynią nas wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym zarówno dla naszych Klientów jak i dostawców, którym gwarantujemy pewność i współ pracę na uczciwych warunkach. 

 

Gdzie kupić meble Eltap?

Eltap to firma produkująca wysokiej jakości meble tapicerowane, które dostępne są w ponad 200 salonach sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach w Polsce i za granicą. Są to miejsca, które dysponują szeroką ofertą produktów, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oraz mebli funkcjonalnych o ekskluzywnym wyglądzie.

Sklepy internetowe i salony sprzedaży

Wraz z naszym dynamicznym rozwojem, rozwija się nasza współpraca. Meble tapicerowane ELTAP znajdą Państwo w następujących sklepach internetowych i salonach sprzedaży:

Warunki dostawy mebli i in. produktów

Meble sprzedawane są w postaci zdemontowanej do samodzielnego montażu. O możliwość montażu prosimy pytać w sklepach meblowych, w których realizowane jest zamówienie. Nasze meble sprzedawane są tylko w standardowych wymiarach. Pojedyncze elementy mebla można zamówić po wcześniejszym zapytaniu w dziale sprzedaży.

Warunki dostawy są ustalane indywidulanie z każdym odbiorcą. Firma posiada własne zaplecze transportowe bądź organizuje spedycję. Odbiorca ma możliwość odbioru osobistego bądź organizacji własnego transportu.

Formularz Kontaktowy

Eltap - Formularz kontaktowy