Gdzie kupić

Dbamy o jak najlepsze relacje, aby nasza współpraca przynosiła lepsze efekty. Zakres i skala naszych działań sprawia, że ​​jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym zarówno dla naszych klientów, jak i dostawców, którym gwarantujemy pewną i uczciwą współpracę.

 

Gdzie kupić meble Eltap?

Eltap to firma produkująca wysokiej jakości meble tapicerowane, które są dostępne w ponad 200 salonach zlokalizowanych w największych miastach w Polsce i za granicą. To miejsca o bogatej ofercie, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oraz funkcjonalnych mebli o ekskluzywnym wyglądzie.

 

Sklepy internetowe i salony wystawowe

Wraz z dynamicznym rozwojem rozwija się nasza współpraca. Meble tapicerowane ELTAP można znaleźć w następujących sklepach internetowych i salonach

 

Warunki dostawy mebli i innych produktów

Mebel sprzedawany jest w stanie rozmontowanym do samodzielnego montażu. Prosimy pytać o możliwość montażu w salonach meblowych, w których realizowane jest zamówienie. Nasze meble sprzedawane są tylko w standardowych wymiarach. Poszczególne elementy mebli można zamówić po wcześniejszym uzgodnieniu z działem sprzedaży.

Warunki dostawy ustalane są indywidualnie z każdym odbiorcą. Firma posiada własne zaplecze transportowe lub organizuje spedycję. Odbiorca ma możliwość odbioru osobistego lub zorganizowania własnego transportu.

Formularz Kontaktowy