Partnerzy

Eltap - Partnerzy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom fabryka mebli tapicerowanych ETLAP oferuje najwyższej klasy meble wypoczynkowe. Nasze innowatorskie projekty nie byłyby możliwe, gdyby nie nasi partnerzy. Działając w branży meblowej od 1993 roku, nawiązaliśmy współpracę z wieloma mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi. Efektem naszej współpracy jest produkcja najwyższej jakości mebli wykonanych w oparciu o najnowsze trendy w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Współpracujemy z najlepszymi

Nasi partnerzy to m.in. ponad 200 salonów sprzedaży w całej Europie, dzięki którym rocznie sprzedajemy ponad 70 000 sztuk mebli. Z każdym z nich utrzymujemy długofalowe relacje, gdyż one stanowią podstawę działalności naszej firmy. Dobre relacje z naszymi partnerami są dla nas priorytetem, dlatego z naszej strony oferujemy terminową realizację zamówień i wysoką jakość dostarczanych produktów. Wierzymy każda nowo podjęta współpraca przełoży się na końcowe zadowolenie Klienta.

 

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi podmiotami, ponieważ ciągle dążymy do podnoszenia jakości swoich usług i promowania mebli marki ELTAP. Współpracujemy z wieloma znanymi i cenionymi producentami zarówno z kraju i zagranicy. Nawiązujemy współpracę z partnerami, którzy podzielają nasze wartości i wspólnie z nami chcą dostarczać na rynek wartościowe produkty.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących jej warunków.

 180 pracowników  - Partnerzy

180 pracowników

 25 najnowszych kolekcji  - Partnerzy

25 najnowszych kolekcji

 70 modeli produkcyjnych  - Partnerzy

70 modeli produkcyjnych

 doświadczenia w produkcji mebli  - Partnerzy

doświadczenia w produkcji mebli

Zostań naszym Partnerem

Eltap - Formularz kontaktowy